Mercs János lett az év embere Debrecenben

2020 január 23. csütörtök, 14:26

A dehir.hu olvasói négy kategóriában voksolhattak, a győztesek közül választotta meg a zsűri az év emberét. Az elismerést a város bálján adta át a polgármester.

Fotó: dehir.hu

A Dehir.hu, a Médiacentrum Debrecen hírportálja újra megrendezte választását. Az olvasók ezúttal négy kategóriában voksolhattak, és több ezer szavazatot adtak le. A választás győztesei ünnepélyes körülmények között, a város bálján vehették át díjukat.

A közönség szavazatai alapján az év gazdasági szereplője Papp István, a Hajdúhús 2000 Kft. tulajdonosa lett, az év sportembere kategóriát Battai Sugár Katinka nyerte, az év kulturális szereplője Mercs János színművész lett, az év rendezvénye címet ezúttal a 3×3-as kosárlabda bajnokság nyerte el.

Az év emberét hagyományosan idén is a Dehir zsűrije választotta meg a kategóriák győzteseiből. Az díjat idén Mercs János, a Csokonai Nemzeti Színház művésze kapta.

Forrás: dehir.hu