A mi kis falunk – Új tv-sorozat indul Csuja Imrével és Reviczky Gáborral

2017 január 27. péntek, 12:51

Karakteres lakókkal teli falu életébe enged bepillantást az RTL Klub vadonatúj vígjáték sorozata.

Az RTL Klubon február 2-án debütál a csatorna vadonatúj vígjáték sorozata, A mi kis falunk. A Barátok közt után kezdődő heti sorozat főszerepeiben ismert színészek lesznek látható. Csuja Imre polgármestert, Reviczky Gábor állatorvost, Lengyel Tamás fociedzőt, Szabó Győző rendőrt, Bánki Gergő polgármester-jelöltet, míg Udvaros Dorottya az ő anyját alakítja majd, de Lovas Rozit és Bata Évát is központi szerepekben láthatják hamarosan a nézők.

A sorozat egy kis falu, Pajkaszeg mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy embereket is gyógyító állatorvos és egy autómániás szépfiú fociedző.