Gundel Takács Gáborral készül a Csókos asszony
Esztergályos Cecília, Verebes István, Oszter Sándor, Mahó Andrea szereplésével, Gundel Takács Gábor közreműködésével készül a Csókos asszony című operett a Zsombói Szabadtéri Színpad idei szezonjára.
A július 7. és augusztus 6. között zajló nyári programkínálatban, túl az operetten, a 100 Tagú Cigányzenekar koncertjét, két ExperiDance produkciót és egy musical premiert is láthat a közönség.
A Szegedtől mintegy 20 km-re fekvő nagyközség nyári előadásaival, a maga egyedi megjelenésével már eddig is figyelemre méltó, folyamatosan erősödő részévé vált a magyar szabadtéri színházi kultúrának. A 2017-es esztendő július 7. és augusztus 6. közötti nyári programkínálata azonban az eddigiekhez képest még markánsabb helyértéket kölcsönöz a Zsombói Szabadtéri Színpadnak, ahová a jövő évadban több mint 10.000 vendéget várnak.
A hely különlegessége, hogy egymáshoz közel, két olyan speciális hangulatú helyszín található, amely mind befogadóképességét, mind a környezetét tekintve egymástól meglehetősen eltérő. A sport- és szabadidőközpont egy festői, erdővel övezett területen található. Itt épül fel az 1500 férőhelyes nézőtér és a hozzá tartozó színpad, amely 6 estén keresztül ad helyszínt a programban szereplő előadásoknak. Itt lkerül színre a Csókos asszony című operett is a szervezők reményei szerint Salvator Philippo főkomornyik szerepében a kiváló sport-kommentátorral, Gundel Takács Gáborral. Ide érkezik majd az ExperiDance az Én, Leonardo – A fény születése és a Nostradamus – Világok vándora című táncprodukciókkal. Július 29-én pedig a 100 Tagú Cigányzenekar, melynek koncertjén a Balkan Fanatik lép fel vendégegyüttesként, a Mayossa Táncegyüttes 40 néptáncosának közreműködésével.

ExperiDance: Én, Leonardo – A fény születése
A másik helyszín a Rózsa Sándor Csárda, amely az amfiteátrumként működő környező erdővel kiegészülve patinás hátteréül szolgál az előterébe megálmodott produkcióknak. A 2016. évi Rózsa Sándor Legenda című előadás után idén nyáron a Lúdas Matyi című musical fogadja két alkalommal az érdeklődőket a 600 férőhelyes nézőtéren.